• Podstrona w języku Ukraińskim UA
 • Tłumacz języka migowego
Strona główna/Usługi komercyjne/Ginoshot & Estetica

Ginoshot & Estetica

Osiągnięcie pełnej satysfakcji z życia seksualnego jest kwestią niezwykle indywidualną. Celem zabiegu O-SHOT jest rewitalizacja kobiecych okolic intymnych, która podnosi libido oraz ułatwia osiągnięcie orgazmu.

Problemy natury intymnej - o różnym charakterze i intensywności - dotyczą stosunkowo dużej grupy kobiet. Nie dziwi więc fakt, że zabiegi tego rodzaju zyskują na popularności, szczególnie jeśli wziąć pod uwagę ich niewielką inwazyjność oraz bezpieczny przebieg.

O-SHOT — rewitalizacja kobiecych okolic intymnych

Głównym elementem zabiegu O-SHOT jest ostrzyknięcie okolic łechtaczki oraz wejścia pochwy osoczem bogatopłytkowym. To uzyskuje się z kolei w procesie odwirowania uprzednio pobranej krwi żylnej pacjentki. Jak widać sam zabieg należy do stosunkowo prostych i mało inwazyjnych, co dodatkowo ogranicza ryzyko jakichkolwiek powikłań. Sama procedura trwa około 40 minut i nie wymaga dalszej obserwacji lekarskiej — pacjentka może od razu powrócić do normalnego funkcjonowania. Warto również zaznaczyć, że pierwsze skutki zabiegu są widoczne po upływie około 14 dni.

Terapia osoczem bogatopłytkowym pozwala na ożywienie okolic intymnych, co prowadzi do intensyfikacji doznań seksualnych. Nie jest to jednak jedyny pozytywny aspekt tego typu zabiegu — pomaga on również w zniwelowaniu niektórych dolegliwości pochwy, a także w przywróceniu właściwej wilgotności, co ma wpływ zarówno na poziom życia seksualnego, jak i codzienne funkcjonowanie. Ten rodzaj terapii jest również często wybierany przez kobiety doświadczające niemożności uzyskania orgazmu.

Terapia osoczem bogatopłytkowym O-SHOT

Zabieg O-SHOT jest pomocny w leczeniu takich dolegliwości jak ból lub dyskomfort podczas stosunku seksualnego, zaburzenia libido oraz suchość pochwy, a także wysiłkowe nietrzymanie moczu oraz rozmaite schorzenia skóry okolic intymnych. Przeciwskazania do wykonania zabiegu to między innymi ciąża oraz miesiączka, nowotwory czy też choroby wątroby. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia konsultacji.

Przeciwwskazania: 

 • ciąża
 • laktacja
 • zaburzenia krzepliwości

Wskazania do zabiegu O-shot („Orgasm-shot) - poprawa lub przywrócenie przyjemności z życia seksualnego

Logo zabiegu Gino Shot&Estetica

 • suchość pochwy spowodowana np. menopauzą
 • wiotka i sucha skóra okolic intymnych
 • uszkodzenie pochwy
 • świąd okolic intymnych
 • atrofia pochwy i sromu
 • wzmocnienie efektów laserów zabiegowych okolic intymnych
 • terapia wspomagająca zabiegi plastyczne ginekologiczne
 • dysfunkcja seksualna

Efekty:

Osocze rewitalizuje tkanki, regeneruje je oraz sprawia, że skóra staje się gładka, odżywiona i elastyczna. Fibryna powoduje odbudowę zniszczonych tkanek, a także uzupełnianie ubytków. Nowewłókna kolagenowe umożliwiają przywrócenie pochwie pierwotnej elastyczności i sprężystości. Proces rewitalizacji prowadzi do ujędrnienia i odmłodzenia ścianek pochwy.

Największą zaletą tego zabiegu jest brak ingerencji w organizm kobiety. Wszystko opiera się tylko i wyłącznie na pobudzeniu naturalnych, fizjologicznych procesów regeneracyjnych.

 • ułatwienie osiągania orgazmu pochwowego i łechtaczkowego
 • zwiększenie popędu seksualnego
 • zmniejszenie bólu podczas współżycia
 • ułatwienie utrzymanie higieny okolic intymnych
 • przyspieszenie regeneracji po zabiegach chirurgicznych lub plastycznych ginekologicznych
 • stymulacja kolagenu
 • brak powikłań po zabiegu
 • poprawa gęstości tkanek
 • głęboka przebudowa tkanek

Zalecenia przed zabiegiem:

 1. upewnij się, że odpowiednio nawadniasz organizm przed zabiegiem, a w dniu zabiegu wypij minimum 1,5 litra wody
 2. ogranicz wysiłek fizyczny oraz spożywanie kawy
 3. na 24 godziny przed zabiegiem nie spożywaj alkoholu
 4. zgłoś lekarzowi wszystkie leki, które aktualnie przyjmujesz- zarówno stałe jak i tymczasowe

Zalecenia po zabiegu:

 1. dbaj o higienę okolic intymnych, które zostały poddane zabiegowi
 2. przez minimum 7 dni po zabiegu unikaj basenu, SPA, sauny oraz gorących kąpieli
 3. ogranicz współżycie seksualne zgodnie z zaleceniami lekarza
 4. unikaj drażniących kosmetyków, wybierz naturalne, bezzapachowe produkty
 5. stosuj się do zmian przyjmowania leków, jeśli lekarz tak zalecił

Doktor Marek Walków

Zdjęcie doktora Marka Walkowa

Doktor nauk medycznych Marek Walków – pracę zawodową rozpoczął 1.10.1983 r. jako asystent kliniczny Śląskiej Akademii Medycznej, w III Katedrze i Klinice Położnictwa i Ginekologii w Katowicach. W 1986r. uzyskał I stopień specjalizacji z zakresu położnictwa i ginekologii, a w 1991r. II stopień- zdając egzamin z wyróżnieniem. Stopień doktora nauk medycznych uzyskał w roku 1992. W tym samym roku, w wyniku postępowania konkursowego, uzyskał etat adiunkta. W roku 2000 wygrał konkurs na stanowisko ordynatora oddziału ginekologiczno – położniczego Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej gdzie był zatrudniony do 2006 roku.

Od roku 1989 r. do chwili obecnej prowadzi specjalistyczną praktykę lekarską w zakresie położnictwa i chorób kobiecych. Jest współautorem 17 prac naukowych opublikowanych w recenzowanych czasopismach oraz w krajowych i zagranicznych materiałach naukowych kongresów i sympozjów, których był uczestnikiem. W lipcu 1999 otrzymał Zespołową Nagrodę Ministra Zdrowia i Opieki Społecznej za współuczestniczenie w tworzeniu Scentralizowanego Systemu Monitorowania i Nadzoru Płodu „MONAKO”. Ukończył kilka szkoleń w Warszawie, Wrocławiu i Szczecinie.

Nasi specjaliści

Marek Walków

Doktor nauk medycznych Marek Walków specjalista ginekolog

usługi

Ginekologia estetyczna

do góry